Hale magazynowe Łódź

Hale magazynowe Łódź

Będąc inwestorem w branży niejednokrotnie potrzebne są lokale na wynajem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak także od sektora, w jakim spółka prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się ważna do realizacji danego projektu.

Lokale na wynajem są dostępne praktycznie wszędzie, acz powodzenie niejednej działalności w szeregu przypadków związane jest z jej korzystną bądź niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi wskazane jest zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to powierzchnia niezupełnie 2000 hektarów, obejmująca aż 3 województwa – łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa nie tylko doskonała lokalizacja, ale także specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, i również współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i uczelniami wyższymi.

Dlaczego wskazane jest wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje ponad milion osób, oprócz tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia bez liku tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Dodatkowo w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością oraz zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi wskazane jest obejrzeć temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.02.2020 01:56:28)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment