Jaki jest prezent dla babci na święta?

Warto wiedzieć, że każda babcia ucieszy się z otrzymania prezentu na święta. W tym przypadku cena nie ma żadnego znaczenia. Liczy się przede wszystkim pamięć. Należy mieć świadomość, że książka najlepiej sprawdzi się, jako prezent dla babci na święta.

“Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet”, autorka Zofia Turowska

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to najnowsza biografia wybitnej autorki kultowych tekstów kulturowych, a także poetki, czyli Agnieszki Osiecka. Godny uwagi jest fakt, że produkt powinien przypaść do gustu każdej babci, która odczuwa sentyment zarówno do muzyki, jak i kultury z  epoki PRL. Autorka zebrała w jednej książce mnóstwo anegdot, a także historii, które dopiero po długim czasie wyszły na światło dzienne. 

“Barbeka. Życie w cieniu Broad Peaku”, autorzy Dariusz Kortko, Jerzy Porębski

Jest to z kolei biografia znanego himalaisty, który niestety zmarł podczas drugiej w swoim życiu próbie zimowego zdobycia Broad Peaku. Pozycja powinna się spodobać pasjonatom wspinaczki wysokogórskiej. Należy mieć świadomość, że życie MAcieja Berbeki nadawało się na świetny scenariusz filmowy. Warto wiedzieć, że lektura może zainteresować także młodsze osoby. 

“Polki, które zmieniły wizerunek kobiety”, autorka Joanna Puchalska

Jest to zbiorowa biografia. Autorka podjęła decyzję o opisaniu bardzo silnych przedstawicielek płci pięknej. Bohaterki nie tylko wymykał się schematom, ale również w pewnym sensie żyły na przekór swoich czasów. Książka na pewno zda egzamin, jako prezent dla seniorki.

“Bóg szuka nas na marginesie. Słowa z domu świętej Marty”, autor Papież Franciszek

Pozycja przypadnie do gustu zarówno babci, jak i dziadkowi. Osoby religijne będą szczególnie zainteresowane książką. Zostały bowiem zebrane wszystkie ciekawe kazania papieża Franciszka, które zostały wygłoszone w kameralnej, małej kapliczce w domu Świętej Marty. Godny uwagi jest fakt, że Ojciec Święty poruszał niezwykle istotne i bardzo ciężkie tematy w bardzo prostym języku. Książka udowadnia, że Bóg kocha każdego.