Klej dyspersyjny

Klej dyspersyjny

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat funkcjonujący na rynku, o dużym asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek a także innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet a także papieru przylepnego. Wytwórca klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 typami artykułów w asortymencie w ofercie zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Poza tym producent klejów posiada w ofercie usługi sklejania a także produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie oferować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych produktów bądź dostosowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Przedsiębiorstwo ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak a także dbałości o dobro klienta.

Współcześnie przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o dobrej jakości urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno porządne, ilościowe jak a także serwisowe oczywiście zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów a także innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 18.12.2019 01:31:42)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment