Moskitiery bezprogowe

Moskitiery bezprogowe

Przedsiębiorstwo Shadow Dekor zajmuje produkcją, jak i montażem osłon okiennych.

Na stronie firmowej shadow.com.pl dowiadujemy się, jaki mają zakres artykułów. Wybieramy dany produkt np. rolety materiałowe i możemy dowiedzieć się, co to za rodzaj produktu.

Większość klientów nabywa rolety materiałowe. Taka roleta występuje w wielu różnych kolorach, za sprawą czego dopasuje się do każdego wnętrza. Pasują jako tło dla klasycznych zasłon, jak i do nowoczesnego minimalistycznego miejsca. Jako produkt ma szerokie implementacja, możemy instalować je do okien drewnianych, PCV a oprócz tego aluminiowych. Roleta pozwala zatrzymać wpadające do pomieszczenia światło poprzez zwijanie tkaniny od dołu do góry i w zależności od sposobu zwijają się do różnych rodzajów kaset lub pozostają nieosłonięte (rolety mini i wolnowiszące bez kasety).

Klientowi możemy zaproponować rolety kasetowe: wolnowiszące, montowane do sufitu lub ściany, zasłaniające wnękę okienną, z prowadnicami przytwierdzonymi do listew przyszybowych, osłaniające światło okna a oprócz tego rolety gatunku mini bezkastowe ze możliwością prowadzenia żyłkowego, zasłaniające całe skrzydło okienne.

Następna propozycja to wolno wiszące rolety kasetowe lub bez obudowy. Te nadają się w sytuacji osłonięcia szerszego lub wyższego szklenia lub całą wnękę okienną.

Przy wyborze rolety możemy wybrać też jaki chcemy materiał. Wybieramy z klasycznego gładkiego jednowarstwowego, podgumowane, pokryte aluminium lub z drukowanymi wzorami. Możemy wybrać również dzień-noc występujące w różnych wysokościach pasów standard i xl.

Każda obudowa aluminiowa może być zamówiona w dowolnym kolorze z palety RAL lub imitująca naturalne ksylem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 31.12.2019 15:20:11)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment