Ogrzewanie hal

Ogrzewanie hal

urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się trudnimy. I to od ponad 20 lat. W naszej ofercie wyszukać można wyłącznie dobrej jakości urządzenia cenionych producentów. Między nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. i również brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się stricte w wymagania naszych klientów i również wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy na sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze najlepszych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta na sposób indywidualny. A jeśli takie jest życzenie, urządzenia dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej ofercie wyszukać można w tym także promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to a w szczególności udogodnienie instalacji, niezwykła funkcjonalność, czy obronność użytkowania. Oprócz tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Wytwarzane przez nie produkty spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na terenie całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na obiekt zarówno dużych zakładów, jak i również małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze kompetentny serwis informacyjny, konsultacyjny i również fachowy. Oraz to lecz również na etapie negocjacji, ale także podczas realizacji kontraktu i również w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży i również świadomość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, by bez ustanku podnosić jakość jakość naszych usług i również rząd obsługi klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 24.09.2019 17:11:32)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment