Oscypki

Oscypki

Namawiamy do odwiedzenia oraz zaznajomienia się z propozycją strony marfor.pl. Firma Marfor działa na rynku od 19 lat. Para się produkcją oraz dystrybucją serów wędzonych oraz góralskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym klientom prawdziwe produkty, tradycyjnie wytwarzane oraz posiadające unikalny smak. Do produkcji używane są tylko naturalne składniki, wysokiej klasy. W ofercie można wyszukać sery góralskie oraz sery wędzone w różnorakich kształtach oraz wielkościach. Dla osób poszukujących ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, i również zestawy na grilla oraz zakąski serowe. Nasze sery produkowane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest niezły oraz wyjątkowy.

Trudnimy się ogólnopolską sprzedażą naszych produktów, dzięki czemu każdy oraz w każdym miejscu może delektować się smakiem góralskich przysmaków. Jest to zazwyczaj poszukiwany gatunek sera oraz przedsiębiorstwo dba o jego prawdziw smak oraz oryginalną, góralską recepturę. Aby mieć pewność, że wszystkie sery góralskie oraz sery wędzone będą wysokiej klasy, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin spożycia. Wynosi on minimum 60 dni.

W ofercie, przedstawione zostało dokładnie, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest także waga. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie czy też droga elektroniczną, do czego ciepło namawiamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu oraz pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się zadowolić nawet w największym stopniu wymagających klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 29.12.2019 05:58:40)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 24.07.2016 13:46:52)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment