Silniki prądu zmiennego

Silniki prądu zmiennego

Historia naszej firmy rozpoczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie i zapał oraz chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że obecnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak oraz zmiennego. Pośród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w wielu maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćtakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, i także z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego i prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zainteresuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty to gwarancja długiej oraz niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje umiejętność połączenia wiedzy naszej kadry z wysokiej klasymateriałami, które przetwarzamy we własnym, zaawansowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, niezawodność oraz standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także pośród odbiorców zagranicznych. Bo chociaż pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. Oraz dlatego też zawsze służymy naszym wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 19.12.2019 11:54:09)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment