Szkoły policealne Rzeszów

Szkoły policealne Rzeszów

NSB w Rzeszowie, od ponad dwudziestu lat, świadczy swoje usługi edukacyjne dla dorosłych. Obecnie posiada ona dwie placówki w Rzeszowie, w tym Niepubliczną Szkołę Biznesu i Policealną Szkołę Zawodową i placówkę Niepublicznej Szkoły Biznesu w Tarnowie. Szkoły te posiadają uprawnienia szkoły publicznej, a przyjęcia uczniów następują według kolejności zgłoszeń. Nie ma tu egzaminów wstępnych.

Szkoła ta posiada multum zalet. A w szczególności zatrudnia doświadczoną kadrę pracowników, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu. Ponadto proponuje nagrody rzeczowe, za wysokie wyniki w nauce i zapewnia realizację autorskich programów nauczania. Uczeń może sobie też wybrać język zagraniczny, którego chce się nauczyć.

Szkoła współpracuje z różnorakimi pracodawcami, wskutek tego uczniowie mają szansę na zdobycie pracy po skończeniu nauki, jak i również przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów OKE.

Szkoła policealna proponuje kształcenie dla dorosłych na różnych kierunkach. Są wśród nich asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik informatyk, florysta, technik administracji czy opiekunka dziecięca. Jak widać wybór jest bardzo spory i również stwarza duże możliwości rozwoju zawodowego.

Sale zajęciowe są w odpowiedni sposób wyposażone, by uczniowie mogli w nich odbywać lekcje teoretyczne i również praktyczne. W NSB można się nauczyć gruntownie swojego przyszłego zawodu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 17.09.2019 07:39:35)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment